Tüm HABERLER
  • Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Yeni Binasına Ziyaret

    Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Aydın AKAN, Dekan Yardımcıları Doç.Dr. Gökçen BOMBAR ve Doç.Dr. Hasan KARAKUL, Fakültemizin devam etmekte olan yeni ofis, laboratuvar ve sınıf bloklarının inşaatlarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Prof.Dr. AKAN, devam etmekte olan proje nedeniyle başta Rektörlüğümüz olmak üzere, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı ve emeği geçen tüm çalışanlara teşekkürlerini sundu.

  • TMMOB Makina Mühendisleri Odası Bitirme Projeleri Sergisi ve Yarışması

    TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından her yıl düzenlenen ve çeşitli üniversitelerden son sınıf öğrencilerinin bitirme projeleri ile katıldıkları Üniversitelerarası Makina, Endüstri, Mekatronik ve Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümleri Bitirme Projeleri Sergisi ve Yarışması, 9 Haziran 2018 Cumartesi günü gerçekleşen, İzmir ve Manisa’da bulunan üniversitelerden öğrencilerin bitirme projeleriyle katıldıkları sergi ve yarışma sonucunda Makina Mühendisliği Bölümü’nü temsilen yarışmaya katılan “Beyin Biyopsi Operasyonunda Konumlandırma İçin Kullanılacak Bir Küresel Paralel Robot Manipülatörün Yapısal Tasarımı ve Cerrahi Navigasyon Çalışması” isimli proje birincilik ödülüne layık görülmüştür. Proje Makina Mühendisliği Bölümü öğrencileri Ozan Emre AĞBAŞ, Berkehan DALKILIÇ, Emin Burak GEZER, Didem GÜZİN, Seda ÖZBEK, Tuğrul USLU tarafından Mekatronik Mühendisliği Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Erkin GEZGİN danışmanlığında gerçekleştirilmiştir  

  • MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ YENİ YIL ETKİNLİĞİMİZ

    MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİ YENİ YIL ETKİNLİĞİMİZ   Dekanımız Prof.Dr. Aydın AKAN, tüm akademik ve idari personelimizin davet edildiği bir yıl sonu etkinliği düzenlendi  Bir yıl boyunca özveriyle yoğun tempoda çalışan akademik ve idari personelimiz bu etkinlik çerçevesinde biraraya geldi.  Tatlı yorgunluğu yeni yıl  etkinliği çerçevesinde atma ve kaynaşma adına Üniversitemiz logosu ve Fakültemizin isminin yeraldığı bir pasta kesildi. Bu etkinlikte Dekanımz Prof.Dr. Aydın AKAN günün anlam ve önemine binaen bir konuşma yaptı. Hocalarımız ve personelimizle birlikte çekilen fotoğraflarla etkinliğimiz sona erdi.   


Toplam 3
Başa Dön